top of page

CAREERS

FELADATOK
  • Proaktív kutatás és értékesítési lehetőségek azonosítása potenciális ügyfelek gyűjtése érdekébe

  • Kimenő hívások és e-mailek a potenciális ügyfelekek megkereséséhez, minősítéséhez és bemutató találkozók szervezéséhez

  • Kooperáció az értékesítési vezetőinkkel az értékesítési folyamatban

  • A tevékenységek pontos adminisztrálása CRM-ben

ELVÁRÁSOK
  • Lendület és tanulási vágy, rugalmasság és kitartás

  • Hatékony és meggyőző kommunikációs készség

  • Érdekel az egészségügy, e-kereskedelem és a technológia

  • Erős szervezési készségek, különös tekintettel az adatokra, az időkeretekre és a folyamatokra

  • 1-2 év releváns korábbi tapasztalat

  • Jó kapcsolatteremtő készség, agilis személyiség, eredményorientált, de mégis ügyfélközpontú szemlélet

  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

( Szeged )

Cégünk digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén.

Bővülő értékesítési csapatunkba Értékesítő munkatársat keresünk!

Csatlakozz a Dicomlab Dental Kft. csapatához és légy részese egy innovatív és dinamikus vállalkozásnak!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Részese lehetsz a piacon egyedi orvostechnológiai megoldások terjesztésének

  • Nálunk nem egy sokadik tömegterméket kell értékesítened, hanem egy világszinten is egyedi, rendkívül innovatív rendszerrel kell megismertetned a piacot

  • Nagyon erős szakmai hátteret biztosítunk

  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér+bónusz

  • Távmunka lehetőség

  • Amennyiben mégis bejárnál, Szeged legjobb helyén lévő modern, korszerű és hangulatos iroda vár

Küldd el fényképes önéletrajzodat a hr@dicomlab.com email címre.​

bottom of page