top of page

CAREERS

FELADATOK
  • A product management csapattal közösen termékeink ismerete és fejlesztésének koordinálása

  • Az értékesítő és operatív csapaton keresztül piaci visszajelzések gyűjtése, rendszerezése

  • Termékspecifikáció előállítása

  • Magas szintű felhasználói igények UX és fejlesztés számára lebontása

  • Termékünk bemutatása a teljes csapat számára, a sales, operáció és marketing csapat támogatása

  • Marketing és sales számára termékbemutató anyagok készítése

ELVÁRÁSOK
  • Jó analitikus gondolkodás, képesség rendszer átlátására

  • Jó kommmunikációs és dokumentációs képesség

  • Együttműködési és project managment skillek

  • Kreativitás

  • Angol nyelvtudás

Nem alapfeltétel, de előny

  • Alapszintű orvosi szoftver vagy ecommerce rendszer ismeret

  • QA vagy fejlesztői háttér

  • Marketing vagy sales háttér

JUNIOR TERMÉK MANAGER

( Szeged )

Product management csapatunkba keresünk junior termék managert/specialistát.

Cégünk digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén.

Csatlakozz a Dicomlab Dental Kft. szegedi csapatához és légy részese egy innovatív és dinamikus vállalkozásnak!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Izgalmas nemzetközi projekt

  • Részese lehetsz a piacon egyedi orvostechnológiai megoldások terjesztésének

  • Egy profi csapatban dolgozhatsz

  • Versenyképes fizetés

  • Távmunka lehetőség

  • Amennyiben mégis bejárnál, Szeged legjobb helyén lévő modern, korszerű és hangulatos iroda vár

Küldd el fényképes önéletrajzodat a hr@dicomlab.com email címre.​

bottom of page