top of page

CAREERS

FELADATOK
  • Meglévő és új ügyfelekkel való együttműködés

  • Telefonon, e-mailen, történő ügyintézés, problémakezelés,

  • A megrendelő orvosokkal való napi operatív kapcsolattartás

  • Megrendelések nyomkövetése és feldolgozása

  • Ügyfél elégedettség biztosítása

  • Együttműködés az értékesítési és a fogtechnikai csapattal

ELVÁRÁSOK
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

  • Fogászati asszisztensi, fogtechnikusi, vagy röntgenasszisztensi végzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Innovációra nyitott, dinamikus, talpraesett és
    sokoldalú gondolkodásmód

  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt

Nem alapfeltétel, de előny

  • Egyéb nyelvismeret

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

FOGÁSZATI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

( Szeged )

Cégünk digitális orvostechnológiai rendszerek fejlesztésével és üzleti hasznosításával valamint műtéti segédeszközök gyártásával és értékesítésével foglalkozik a fogászati implantáció területén.

Csatlakozz a Dicomlab Dental Kft. szegedi csapatához és légy részese egy innovatív és dinamikus vállalkozásnak!

AMIT KÍNÁLUNK
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony

  • Perspektivikus munkahely

  • Fiatalos és lendületes munkahely / szuper csapat

  • Versenyképes jövedelem

Küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az hr@dicomlab.com email címre.​

bottom of page